Araba Yarışı

Araba Park Etme oyununu daha önce duymuş muydunuz. Son dönemlerde artık telefonlarda da yer edinen araba park etme oyunu bizlere keyifli dakikalar yaşatıyor. Canınız sıkıldığında veya bir şeyler ile uğraşmak istediğinizde hemen araba park etme oyununu açıp bu zorlu oyunu sizde oynayabilirsiniz.

Oyun sizleri epey zorlayacak olsa da oynarken aldığınız keyif yetiyor. Eğlenceyi sınırsız bir şekilde bu oyunda yaşayabilirsiniz. Evin önünde duran arabayı normal bir şekilde park etmeniz gerekiyor. Oyun oldukça eğlenceli ama dediğimiz gibi zorlayacaktır muhakkak. Oyunda süre sınırı olduğu için süreyi çok iyi bir şekilde kullanmalısınız. Süreyi iyi şekilde kullanır iseniz bir üst levele geçmeye hak kazanabilirsiniz. Bir üst levele ulaştığınız zaman oyunun her bölmesinin değiştiğini görmek mümkün.

Bir sonraki levellerin zorlaştığını sizde göreceksiniz. Bu oyunda süre önemli olduğu için ne kadar çok süreyi kendi lehinize çevirirseniz o kadar çok oyuna hakim olabileceksiniz.

Araba Park Etme oyunları online olarak oynanabilen ve kolay bir şekilde bulunabilen oyunlardır. Araba oyunları kategorisinde yer alan bu oyunlar ile eğlenmenin sınırı yok. Bunun yanı sıra Araba Yarışı oyununu da oynama şansına sahipsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Yorumlar (1)
  1. babacan 31 Mart 2013

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir